Velká sláva ve Skalné: Nedvěd si zahrál se synem, brankář se z něj rozklepal

HalfPageAd-1

Jakub Dvořák

02. 06. 2018 • 22:20

Před více než 30 lety se ve Skalné Pavel Nedvěd učil kopat do balonu, v sobotu se coby držitel Zlatého míče vrátil, aby si zahrál mistrovský zápas. Spolu se svým synem a celoživotním kamarádem Tomášem Pěčkou. Domácí nakonec padli 1:4 a 45letá legenda nesla porážku těžce. „Pokaždé chci vyhrát! I když je to jen zábava,“ řekl po utkání.


Mobile-rectangle-3

Takhle narvaný areál Skalná snad ještě nezažila. Hřiště lemovaly zástupy fanoušků, klub nechal vybudovat mobilní tribuny. Příjezd bývalého reprezentačního kapitána vyvolal velký ohlas. Do mistrovského zápasu nastoupil poprvé od 80. let. Po boku svého syna Pavla a celoživotního kamaráda Tomáše Pěčka.

Navíc v černobílých pruhovaných dresech. Podobných v jakých v minulých letech hrál právě Juventus. „Chtěli jsme místním Skalňákům udělat radost a vyhrát pro ně,“ řekl Nedvěd po nevydařeném zápase.

Hostující Královské Poříčí se však legendy nezaleklo. Po počátečním otrkání došlo i na tvrdé souboje, po kterých hráč s číslem 11 skončil na zemi. "Nechte nám prezidenta!" zlobili se místní rodáci na tribuně, kteří celé jeho vystoupení hodně prožívali. Tři ženské sudí však tlaku odolávaly.

5004128:article:true:true:true

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

SDÍLET

Billboard-bottom-1