Články odjinud

Velký přestup: Ronaldo míří do Juventusu Turín, Real přijal nabídku za 100 milionů eur

Velký přestup: Ronaldo míří do Juventusu Turín, Real přijal nabídku za 100 milionů eur

Real Madrid oficiálně potvrdil, že Cristiano Ronaldo půjde hrát za Juventus Turín. Přestup roku už v posledních dnech avizovala zahraniční média, až teď se k tomu ale klub oficiálně vyjádřil. Nabídka italského giganta byla ve výši 100 milionů eur. Španělský vítěz Ligy mistrů nicméně v oficiálním prohlášení k Ronaldovu odchodu prohlásil, že Real Madrid bude vždy jeho domovem.

Podle italského listu Gazzetta dello Sport Ronaldo absolvoval celkem 28 telefonických rozhovorů s prezidentem Juventusu Turín Andreou Agnellim a již v minulých dnech nabídku přijal. Angelli byl spatřen na letišti v Pise, jak odlétá do Řecka, kde Ronaldo tráví dovolenou po vyřazení na mistrovství světa v Rusku. Třiatřicetiletý úřadující držitel Zlatého míče si už údajně také volal s trenérem Juventusu Massimilianem Allegrim.

Infografika dne: Mistrovství světaInfografika dne: Mistrovství světaautor: Info.cz/ČTK


O Ronaldově odchodu ze Španělska se spekulovalo delší dobu. Poprvé jej naznačil sám portugalský reprezentační kanonýr, který po květnovém vítězství v Lize mistrů prohlásil, že bylo krásné hrát za Real Madrid.

Více na iSport.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie