Články odjinud

Výhra a pořádný večírek. Fotbalisté Mexika slavili s třiceti společnicemi

Výhra a pořádný večírek. Fotbalisté Mexika slavili s třiceti společnicemi

Devět fotbalistů z mexického národního týmu si zpestřilo přípravu na blížící se mistrovství světa oslavou s třiceti placenými společnicemi. Oslava po vítězství 1:0 nad Skotskem se uskutečnila během volného dne, takže hráče nečeká žádný trest.

O večírku informoval magazín TV Notas, který zveřejnil i několik fotografií. Podle časopisu se oslavy po sobotním zápase v Mexiku zúčastnili Carlos Salcedo, Marco Fabián, Guillermo Ochoa a Raúl Jiménez, bratři Jonathan a Giovani dos Santosové, Héctor Herrera, José Corona a Jesús Gallardo.

Generální sekretář mexického svazu Gulliermo Cantú odmítl večírek komentovat, uvedl však, že hráčům by za něj postih stejně nehrozil, protože nezmeškali trénink. Svaz podle něj nemůže kontrolovat, jak hráči nakládají s volným časem. "Volno je volno a tohle je riziko s ním spojené," prohlásil.

Reprezentace se mezitím už přesunula do Evropy, kde ji v sobotu čeká generálka na šampionát v Rusku proti Dánsku. Na mistrovství se pak výběr trenéra Juana Carlose Osoria utká s obhájci titulu Němci, Koreou a Švédskem.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie