Články odjinud

Zlatan vs. Beckham. Fanoušky před ostře sledovaným čtvrtfinále baví sázka fotbalových velikánů

Zlatan vs. Beckham. Fanoušky před ostře sledovaným čtvrtfinále baví sázka fotbalových velikánů

Hecování na nejvyšší úrovni. Před čtvrtfinále MS mezi Anglií a Švédskem spolu uzavřely sázku dvě mimořádné fotbalové osobnosti, které byly hlavními hvězdami dnešních soupeřů v minulosti. Všechno začal Švéd Zlatan Ibrahimovic, který vyzval na souboj Davida Beckhama, anglickou ikonu.

Pro oba soupeře jde o mnoho. Se Švédskem nikdo před turnajem nepočítal, že by mohlo dojít až takhle daleko. Anglie poté, co při osmifinále proti Kolumbii poprvé uspěla na MS v penaltovém rozstřelu, věří, že s přijatelným soupeřem může dojít mezi nejlepší čtyřku poprvé po 28 letech.

Hodnota sázky tomu odpovídá. "Hej, Davide Beckhame," začal na sociálních sítích Ibrahimovic, který nyní působí v zámořské MLS. "Když Anglie vyhraje, koupím ti večeři kdekoliv na světě. V opačném případě ale ty koupíš cokoliv budu chtít z Ikey," navrhnul Ibrahimovic, že si při úspěchu přilepší na anglický účet nábytkem od světoznámé firmy z jeho vlasti. 

Yo @davidbeckham if @England wins I buy you dinner where ever you want in the world, but if Sweden wins you buy me what ever I want from @IKEASverige ok? pic.twitter.com/9z9xx89JjS

— Zlatan Ibrahimović (@Ibra_official) 6. července 2018

Beckham výzvu přijal. "Vezmu tě osobně do Ikey a budeš moct koupit cokoliv do svého sídla v Los Angeles," napsal bývalý kapitán anglické reprezentace. A co bude chtít v případě úspěchu Albionu? "Přijdeš na náš reprezentační zápas do Wembley v anglickém dresu a o poločase si dáš rybu s hranolkami," reagoval.

pic.twitter.com/tgeLkcEfrc

— James Massam (@mintyferret) 6. července 2018

 Jelito, kopyto, platí to! Obě megastar sleduje na Instagramu dohromady 81 milionů uživatelů, kteří mohou platnost sázky potvrdit. Jasno, kdo uspěl, bude dnes v pozdním odpoledni.