Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zůstaň na Floridě! Tým z ECHL láká Jágra na krokodýly i párek a pivo

Zůstaň na Floridě! Tým z ECHL láká Jágra na krokodýly i párek a pivo

Jaromír Jágr na Floridě? Ta možnost tu stále je! Jen by musel o něco snížit své požadavky. Musel by zamířit o dva levely níže, než byl zvyklý... O pětačtyřicetiletého borce projevil zájem tým Florida Everblades, který hraje ECHL (East Coast Hockey League) tedy soutěž, která je ještě o úroveň níže, než farma v AHL. A s pořádnou porcí recese a zábavy předvedl, co všechno může českému hokejistovi nabídnout.

Něco málo přes 8 tisíc diváků, to je kapacita Germain Areny, haly, kde Everblades hrají svá domácí utkání. Na dresu nosí příznačně aligátora, který je také maskotem klubu. Jeho jméno je Swampee, v překladu tedy něco jako bažiňák. Tahle parta by si teď chtěla udělat radost a pro jubilejní dvacátou sezonu nalákat Jaromíra Jágra.

„Věříme, že tahle dohoda má smysl pro obě strany," řekl PR manažer týmu Alex Reed. „Jaromír bude moci pokračovat v hraní své milované hry na jihu Floridy a druhý pohled? Však si to představte, jak jeho dlouhé kadeře vlají na ledě Germain Areny. Z toho máme husí kůži," prezentoval klubové představy.

Nečekané angažmá hokejové legendy by samozřejmě mohlo zhatit několik technických maličkostí, ale v Everblades jsou na všechno připraveni. Třeba na to, že Jágr by asi nechtěl cestovat na zápasy autobusem. „Necháme ho tedy hrát jen víkendové zápasy. Klidně mu zařídíme vlastního řidiče, který ho bude vyzvedávat a vozit na zápas," burcuje Reed.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

  
 

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1