Čermák končí jako šéfredaktor iHNEDu. Nahradí ho Filip Černý | info.cz

Články odjinud

Čermák končí jako šéfredaktor iHNEDu. Nahradí ho Filip Černý

Čermák končí jako šéfredaktor iHNEDu. Nahradí ho Filip Černý
 

Novým šéfredaktorem zpravodajského webu Hospodářských novin iHNED.cz bude od března dosavadní šéf multimediálního hubu Economie Filip Černý. Dosavadní šéfredaktor serveru Miloš Čermák po dohodě odchází a bude do HN dál přispívat jako externí autor. Vydavatelství to dnes oznámilo v tiskové zprávě.

"Hlavním úkolem Filipa a jeho týmu bude rozvíjet na iHNEDu úspěšný projekt placeného obsahu," uvedla ředitelka redakcí Zuzana Kleknerová.

Černý pracuje v Economii od září 2017. V minulosti působil jako investigativní reportér v pořadu Reportéři ČT, byl hlavním editorem pořadu Události a Události, komentáře. Vedl redakce nových médií České televize a byl šéfredaktorem on-line zpravodajství ČT24.

Economia vlastněná finančníkem Zdeňkem Bakalou provozuje zpravodajské servery iHNED.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt a několik odborných titulů.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud