Česká televize prodala Spravedlnost. Remake minisérie s Vetchým by mohli točit Ben Affleck a Matt Damon | info.cz

Články odjinud

Česká televize prodala Spravedlnost. Remake minisérie s Vetchým by mohli točit Ben Affleck a Matt Damon

Česká televize prodala licenci na oceňovanou minisérii Spravedlnost, ve které roli detektiva ztvárnil Ondřej Vetchý. O produkci remaku by se měla postarat společnost Pearl Street, kterou založil herec a režisér Ben Affleck a jeho kolega Matt Damon. Natáčení remaku by mělo začít do tří let.

Podle obchodního ředitele České televize Hynka Chudárka uzavřela Česká televize opční a licenční smlouvu na prodej formátu televizní série Spravedlnost se společnosti Entertaiment One Television Production. V tiskové zprávě dodává, že společnost má na natočení nové verze tři roky. „Producentem, se kterým v současné době probíhají vážná jednání na realizaci remaku, je společnost Matta Damona a Bena Afflecka - Pearl Street.“

„Entertainment One Television Production zaujala na Spravedlnosti originální zápletka a příběh, ve kterém vidí velký potenciál. Ačkoli si na to budu muset ještě chvíli počkat, již teď jsem zvědavá, jak bude taková americká Spravedlnost vypadat,“ dodává kreativní producentka minisérie Kateřina Ondřejková.

Spravedlnost reřiséra Petera Bebjaka a scénáristy Tomáše Bombíka získala na letošním udílení cen ČFTA Českého lva v kategorii Nejlepší televizní film nebo minisérie. Roli detektiva v psychologicko-kriminálním dramatu ztvárnil Ondřej Vetchý.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud