Speciál ke stému výročí republiky sledovalo na České televizi 3,5 milionu diváků | info.cz

Články odjinud

Speciál ke stému výročí republiky sledovalo na České televizi 3,5 milionu diváků

Nedělní speciální vysílání České televize k výročí 100 let od založení samostatné republiky sledovalo přes 3,5 milionu diváků. Z toho 1,3 milionu vidělo na ČT1 a ČT24 předávání státních vyznamenání. Uvedla to dnes Česká televize.

Přímý přenos vojenské přehlídky, který byl součástí speciálního vysílání České televize ke 100. výročí založení samostatné republiky, sledovalo na zpravodajském kanálu ČT24 955 000 lidí. Debatu prezidenta Miloše Zemana s premiérem Andrejem Babišem (ANO) si následně nenechalo ujít 738 000 lidí.

Zpravodajství České televize připravilo o uplynulém víkendu více než čtyřicet hodin tematického vysílání ke sto letům existence republiky. Jen nedělní vysílání zpravodajské Čtyřiadvacítky si celkově pustilo 2,6 milionu lidí. A Události, které byly kromě studia vysílány přímo z Hradčanského náměstí a Národního muzea a do kterých vstoupilo i všech deset zahraničních zpravodajů České televize, se s 1,25 milionu diváků staly nejsledovanější zpravodajskou relací dne.

Víkendovým zpravodajským speciálem vyvrcholilo tematické vysílání, které za uplynulé dva týdny zahrnulo na ČT24 rozhovory s více než 120 hosty. ČT24 se v neděli stala třetí nejsledovanější českou televizní stanicí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud