„V nejlepším se má přestat.“ Zdeněk Pohlreich končí v pořadu Ano, šéfe! | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„V nejlepším se má přestat.“ Zdeněk Pohlreich končí v pořadu Ano, šéfe!

„V nejlepším se má přestat.“ Zdeněk Pohlreich končí v pořadu Ano, šéfe!

Zdeněk Pohlreich po deseti letech končí v pořadu Ano, šéfe! Z obrazovek TV Prima však nezmizí, s televizí plánuje další spolupráci v rámci nového pořadu. Svůj konec na Primě ve středu oznamil i reportér Josef Klíma.

Natáčet napravování poměrů v českých hospodách začal Pohlreich v roce 2008, na obrazovkách se pořad Ano, šéfe! prvně objevil o rok později.

„Všechno má svůj začátek, ale i konec. A já si stojím za tím, že v nejlepším se má přestat. Proto jsem rád, že mi Prima vyšla vstříc a na konci jsme se dohodli,“ potvrdil Blesku Pohlreich. „Budu jej mít navždy spjatý s někdy až neuvěřitelnými lidskými příběhy a osudy. A na některé se fakt zapomenout nedá,“ shrnul do dvou vět dojmy ze svého kultovního pořadu.

Celý článek najdete na Blesk.cz

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.