Články odjinud

Vychází Štrunc! Nový magazín portálu INFO.CZ přináší 120 stran inspirativních rozhovorů

Vychází Štrunc! Nový magazín portálu INFO.CZ přináší 120 stran inspirativních rozhovorů

Od pondělí 25. června je v prodeji Štrunc!, speciální vydání tištěného magazínu INFOLAB. Na 120 stranách přináší rozhovory s celkem patnácti inspirativními a výjimečnými osobnostmi, které byly hostem v diskuzním pořadu moderátora Pavla Štrunce na portálu INFO.CZ.

Magazín Štrunc! je třetím vydáním série magazínů, které pod hlavičkou INFOLAB vydává zpravodajský portál INFO.CZ z portfolia vydavatelského domu Czech News Center. Obsahuje celkem patnáct rozhovorů s významnými a inspirativními osobnostmi českého veřejného, kulturního a vědeckého života, které byly hosty diskuzního pořadu Štrunc! na portálu INFO.CZ.

„K rozhodnutí připravit magazín založený výlučně na rozhovorech nás přivedl úspěch předešlých čísel magazínu INFOLAB, který dokazuje, že lidé mají chuť číst a že si za kvalitní obsah rádi zaplatí,“ říká Michal Půr, šéfredaktor portálu INFO.CZ.

Vychází speciál Infolabu ,magazín Štrunc! 120 stránek rozhovorů moderátora Pavla Štrunce.

Podle moderátora Pavla Štrunce si rozhovory z jeho pořadu v tištěné podobě zaslouží pozornost. „Až mě překvapilo, jak nadčasovou hodnotu některá interview mají a jak trvalých problémů a fenoménů se dotýkají,“ říká Štrunc, který od loňského roku na portálu INFO.CZ moderoval už skoro čtyři stovky rozhovorů.

„Výběr z množství interview nebyl lehký, nakonec jsme ale s těžkým srdcem vybrali patnáct rozhovorů, které se tematicky rozpínají od lidské sexuality přes historii, medicínu, vesmírný výzkum až k ekonomickým problémům,“ říká Ondřej Fér, hlavní editor magazínu INFOLAB.

Vychází speciál Infolabu ,magazín Štrunc! 120 stránek rozhovorů moderátora Pavla Štrunce.

V magazínu Štrunc! se tak pomyslně setkávají například kardiochirurg Jan Pirk, sexuoložka Hana Fifková, fyzik Jan Lukačevič, koreanistka Nina Špitálníková nebo egyptolog Miroslav Bárta.

Pro všechny tištěné tituly portálu INFO.CZ je charakteristická vysoká grafická úroveň a nezaměnitelná vizuální podoba. Postaralo se o ni oceňované DIP Studio Petry Roubalové a Matěje Hanauera, fotografiemi texty doplnil Vojtěch Veškrna.

Jak objednat?

 

Články odjinud