Vydavatelství Czech News Center má za sebou rekordní rok. Blesk patří mezi nejrychleji rostoucí weby | info.cz

Články odjinud

Vydavatelství Czech News Center má za sebou rekordní rok. Blesk patří mezi nejrychleji rostoucí weby

Rok 2017 byl mimořádně úspěšný pro vydavatelství Czech News Center, jehož součástí je i portál INFO.CZ. Čtenáři Blesk.cz si v uplynulém roce prohlédli 3 miliardy stránek. To je o 40 % více než v roce 2016 a řadí to Blesk.cz k nejrychleji rostoucím webům na českém trhu. K nejúspěšnějším tématům patřily články ze života celebrit, astrologie a sportovní témata.

Přelomovým byl z hlediska návštěvnosti rok 2017 jak pro Blesk, tak i pro jeho sekce. V celkovém počtu zhlédnutých stránek za rok 2017 porazil server Blesku iSport.cz svého rivala Sport patřící pod iDnes.cz a webový Blesk pro ženy pokořil již druhý rok po sobě ženskou sekci Ona na iDnes.cz.

V srpnu 2017 navíc provozovatel Blesku společnost Czech News Center zaznamenala historický úspěch, když na žebříčku návštěvnosti přeskočila společnost Mafra (provozovatele portálu iDnes) a stala se tak dvojkou českého internetu. V návštěvnosti na mobilních zařízeních dokonce zaujala první pozici. 

Návštěvnost webů sdružených pod Czech News Center meziročně vyrostla o 60 % (ze 4,2 v roce 2016 na 6,8 miliardy zhlédnutých stránek v roce 2017).

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud