Američan brutálně znásilnil novorozenou dceru, soud ho poslal na 244 let do vězení | info.cz

Články odjinud

Američan brutálně znásilnil novorozenou dceru, soud ho poslal na 244 let do vězení

Soud v Texasu poslal Patricia Medinu za znásilnění novorozené dcery na 244 let do vězení. Informovala o tom televize CBS News. Sedmadvacetiletý Medina svou tehdy pětitýdenní holčičku napadl pod vlivem drog a dívce způsobil 45 zlomenin a další zranění.

Medinu soud uznal vinným mimo jiné ze sexuálního útoku na dítě mladší šesti let s použitím násilí a z ublížení na zdraví. Na svobodu se Medina může dostat nejdříve po 80 letech, neboť soudce trvá na odpykání celé délky 80letého trestu, který mu uložil za znásilnění. V dalších bodech obžaloby soud vynesl dva tresty v délce 80 let a dva dvouleté.

Na případ upozornil lékař, který bídný stav novorozeněte zjistil během pravidelné prohlídky. Dívce jsou nyní čtyři roky, žije v adoptivní rodině a podle prokuratury se jí dobře daří.

V americké soudní praxi je běžné sčítání trestů za jednotlivé body obžaloby, výjimkou tak není ani udělení několika doživotních trestů. Tento postup je vnímán i jako pojistka před případným omilostněním.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud