Běžec strčil kolemjdoucí ženu pod autobus. Policii se ho podařilo dopadnout až po pár dnech | info.cz

Články odjinud

Běžec strčil kolemjdoucí ženu pod autobus. Policii se ho podařilo dopadnout až po pár dnech

Britská policie dnes zatkla jednačtyřicetiletého muže, který je podezřelý, že při rekreačním běhu v Londýně srazil ženu do vozovky. Řidič právě přijíždějícího autobusu zabránil jejímu usmrcení, když vozidlo rychle strhl.

Incident se stal sice už v květnu na mostě v jihozápadním Londýně, ale policie až tento týden požádala veřejnost o pomoc při pátrání po běžci. Jeho čin zachytila bezpečnostní kamera. Třiatřicetiletá žena utrpěla méně vážná zranění.

„Policie, která vyšetřuje případ, při němž běžec strčil ženu do trasy přijíždějícího autobusu v Putney, zatýkala," uvedla dnes ve svém prohlášení londýnská policie.

Muž byl zadržen pro podezření, že způsobil ublížení na těle. "Oběť byla vystavena velkému nebezpečí, když byla shozena do vozovky. Jen díky velmi rychlé reakci řidiče autobusu ji vůz nezasáhl," uvedl v úterý seržant Mat Knowles z metropolitní policie. Dodal, že žena asi o 15 minut později muže viděla, jak běží přes most zpět. Když ho ale oslovila, nereagoval.

Policie dnes uvedla, že veřejnost na výzvu se žádostí o pomoc reagovala dobře. Stále ale hledá další svědky události.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud