Články odjinud

Další otřes v Bílém domě: Končí šéfka komunikace, patřila do Trumpova kruhu nejbližších

Další otřes v Bílém domě: Končí šéfka komunikace, patřila do Trumpova kruhu nejbližších

Personální změny v okolí amerického prezidenta Donalda Trumpa po menší odmlce pokračují. Poté co Hope Hicksová vypovídala před komisí pro tajné služby, se šéfka komunikace Bílého domu rozhodla ve své funkci skončit. Patřila přitom mezi nejbližší poradce Trumpa. 

"Neexistují slova, která by popsala, jak moc vděčná jsem prezidentu Trumpovi. Přeji prezidentovi a jeho administrativě vše nejlepší v dalším vládnutí naší zemi," uvedla Hicksová v prohlášení. Trump označil za "vynikající ženu".
"Je jednou z nejchytřejších a nejbystřejších, opravdu je skvělá osoba. Bude mi po mém boku chybět, ale když za mnou přišla s tím, že se chce vydat jiným směrem, chápal jsem ji. Věřím, že spolu v budoucnosti budeme znovu pracovat," prohlásil také v psaném prohlášení Trump. 
Hicksová se do Bílého domu vypracovala z komunikačního oddělení Trumpovy organizace a to během jen několika let. Ve Washingtonu se jí dařilo stranit se většímu zájmu veřejnosti. Pro Trumpa ale byla jedním z nejbližších lidí, radila mu po dobu tří let a byla jedním z mála lidí, na které spoléhal jak ve své společnosti, tak i v Bílém domě. 
 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud