Jedenáctiletou dívku v Indii nadopovali sedativy a půl roku znásilňovali. Vystřídalo se na ní 17 mužů | info.cz

Články odjinud

Jedenáctiletou dívku v Indii nadopovali sedativy a půl roku znásilňovali. Vystřídalo se na ní 17 mužů

Teprve jedenáctiletou dívku z indického města Čennaí na jihovýchodě Indie znásilnilo od ledna letošního roku hned 17 mužů. Všichni podle policie pracovali v domě, ve kterém dívka žila.

Podle tamního policisty Rajendrana probíhala znásilnění od poloviny ledna. Všech sedmnáct můžu, kteří v budově pracovali jako bezpečnostní pracovníci a správci, je nyní podle serveru CNN za mřížemi.

Dívce, která navíc trpí sluchovou vadou, byla podle Rajendrana ještě před znásilněním injekčně aplikována sedativa. Nejmladšímu z obviněných je pouhých 20 let, tomu nejstaršímu 66. A byl to právě on, kdo dívku sexuálně napadl jako první.

Tento případ ale není v Indii ojedinělý. Naopak jen potvrzuje trend posledních měsíců. Například v květnu byla na východě země hromadně znásilněna 16letá dívka, kterou následně pachatelé upálili.

V červnu policisté zatkli ředitele školy, dva učitele a 16 mladistvých, kteří měli opakovaně znásilňovat 15letého chlapce. Minulý týden pak policie obvinila ze znásilnění nezletilé dívky jednoho ze členů z vládní strany Bháratíja džantá. Poté, co rodina dívky vše nahlásila policii, byl její otec ubitý k smrti.  

Nákaza HIV nemilosrdně postupuje: za hodinu onemocní v Rusku 300 lidí, brzy jich budou 2 miliony autor: INFO.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud