Jedenáctiletou dívku v Indii nadopovali sedativy a půl roku znásilňovali. Vystřídalo se na ní 17 mužů | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Jedenáctiletou dívku v Indii nadopovali sedativy a půl roku znásilňovali. Vystřídalo se na ní 17 mužů

Jedenáctiletou dívku v Indii nadopovali sedativy a půl roku znásilňovali. Vystřídalo se na ní 17 mužů

Teprve jedenáctiletou dívku z indického města Čennaí na jihovýchodě Indie znásilnilo od ledna letošního roku hned 17 mužů. Všichni podle policie pracovali v domě, ve kterém dívka žila.

Podle tamního policisty Rajendrana probíhala znásilnění od poloviny ledna. Všech sedmnáct můžu, kteří v budově pracovali jako bezpečnostní pracovníci a správci, je nyní podle serveru CNN za mřížemi.

Dívce, která navíc trpí sluchovou vadou, byla podle Rajendrana ještě před znásilněním injekčně aplikována sedativa. Nejmladšímu z obviněných je pouhých 20 let, tomu nejstaršímu 66. A byl to právě on, kdo dívku sexuálně napadl jako první.

Tento případ ale není v Indii ojedinělý. Naopak jen potvrzuje trend posledních měsíců. Například v květnu byla na východě země hromadně znásilněna 16letá dívka, kterou následně pachatelé upálili.

V červnu policisté zatkli ředitele školy, dva učitele a 16 mladistvých, kteří měli opakovaně znásilňovat 15letého chlapce. Minulý týden pak policie obvinila ze znásilnění nezletilé dívky jednoho ze členů z vládní strany Bháratíja džantá. Poté, co rodina dívky vše nahlásila policii, byl její otec ubitý k smrti.  

720p 360p
Nákaza HIV nemilosrdně postupuje: za hodinu onemocní v Rusku 300 lidí, brzy jich budou 2 miliony

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.