Články odjinud

Krutý osud severokorejských roztleskávaček. Po návratu do KLDR je čeká úděl sexuálních otrokyň

Krutý osud severokorejských roztleskávaček. Po návratu do KLDR je čeká úděl sexuálních otrokyň

Byly tou nejhalasnější a neusměvavjší částí severokorejské olympijské delegace. Téměř 230 roztleskávaček přicestovalo do jihokorejského Pchjongčchangu společně se sportovci, orchestrem a politickou výpravou. Nyní vyplouvají na povrch informace o tom, jaký osud je čeká po návratu do jejich vlasti. Tam totiž budou muset opět sloužit pohlavárům režimu jako sexuální otrokyně, tvrdí vlivný britský deník Independent, který se odvolává na svědectví korejských zběhů. 

Krutý a zvrácený. Brutalita severokorejského režimu se nevyhýbá ani 229 roztleskávačkám, které přijely na olympijské hry hlasitě povzbuzovat svůj tým. Podle svědectví severokorejských zběhů totiž budou krásky po návratu do vlasti muset sloužit vysokým funkcionářům režimu jako sexuální otrokyně.

„Zde v Jižní Koreji předvádějí tanec a písně a na první pohled to je pěkná show,“ říká Lee So Yeon, bývalý severokorejský vojenský hudebník, kterému se podařilo utéct. „Jenže v Severní Koreji musejí chodit každý den na večírky a poskytovat politikům sexuální služby.“

Podle zběha procházejí roztleskávačky extrémně přísným výběrem, který je založený mimo jiné na jejich vzhledu, rodinné historii i loajalitě k režimu. I přesto však procházejí pro jistotu i tříměsíčním intenzivním indoktrinačním kurzem a během olympiády byly raději pod nepřetržitým dohledem. Třeba i během návštěvy toalet.

360p
Severní Korejky na zahájení zimní olympiády podporují svou zemi

„Sexuální party pro stranické politbyro se konají každý den. Tyto ženy se tam musejí svléknout a muže uspokojit,“ popisuje průběh těchto večírků Lee So Yeon. Podle jiných zpráv jsou tyto večírky spojeny s dobrým jídlem následovaným popíjením alkoholu a sexuálními hrátkami právě s roztleskávačkami.

Traduje se, že když tyto sexuální otrokyně odcházejí do „důchodu“, často se provdají za některého z elitních strážných, občas dostanou menší úplatek, aby si to, co během své „kariéry" zažily, nechaly pro sebe.

Krutá pravda o „nejlepší zemi světa“. Jak to doopravdy vypadá v KLDR čtěte zde>>>

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

 

 

Články odjinud