Články odjinud

Masakr na univerzitě v Turecku: Zaměstnanec školy zabil čtyři lidi, včetně zástupce děkana

Masakr na univerzitě v Turecku: Zaměstnanec školy zabil čtyři lidi, včetně zástupce děkana

Drama se dnes odehrálo na univerzitě Osmangazi v tureckém městě Eskisehir. Zaměstnanec instituce tam začal střílet na své kolegy – čtyři z nich zabil. Motiv jeho činu je zatím nejasný.

Podle agentury Anadolu zemřeli při střelbě zástupce děkana, dva členové pedagogického sboru a tajemník pedagogické fakulty. Střelec působil na univerzitě jako výzkumný pracovník.

Turecký deník Hürriyet uvedl, že na místo dorazilo velké množství policistů a několik sanitek. Personál univerzity i studenti byli evakuováni.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud