Články odjinud

Masakr v JAR. Ozbrojenci rozstříleli minibus s taxikáři, zemřelo 11 lidí

Masakr v JAR. Ozbrojenci rozstříleli minibus s taxikáři, zemřelo 11 lidí
 

Ozbrojení muži v sobotu večer palbou na minibus zabili na východě Jihoafrické republiky 11 lidí. Informoval o tom dnes policejní generál Jay Naicker, podle nějž ve voze jeli členové svazu taxikářů. Těžce zraněni byli čtyři další lidé.

Oběti byly podle Naickera napadeny, když se vracely z pohřbu kolegy. Incident se stal mezi městy Colenso a Weenen v provincii KwaZulu-Natal na východě země, oběti ale byly z provincie Gauteng, která je západně od ní. Policie motiv útočníků nezná.

Agentura AP upozornila, že vyřizování účtů mezi skupinami taxikářů bojujícími o totéž teritorium někdy v JAR končí tragicky. Při takové srážce soupeřů v květnu zahynulo v Kapském Městě deset lidí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud