Články odjinud

Matka nechala dvouletého syna spát v autě. Po pár hodinách kvůli přehřátí organismu zemřel

Matka nechala dvouletého syna spát v autě. Po pár hodinách kvůli přehřátí organismu zemřel

Dvouletý chlapec zemřel na západě Rakouska poté, co jej matka s přítelem nechali několik hodin spát ve vyhřátém autě. O úterním neštěstí dnes informovala policie. Venkovní teplota dosahovala 30 stupňů, napsala agentura DPA.

Sedmnáctiletá matka a její přítel nechali hocha v autě, protože jej nechtěli budit, když během delší cesty usnul. Vyplývá to z prvních výpovědí páru, který se odebral do svého domu, kde sám usnul. Když se po několika hodinách pro dítě vrátil, bylo již mrtvé.

Příčinu smrti úřady ještě oficiálně neurčily, čeká se na výsledek pitvy. Přepokládá se ale, že šlo o přehřátí organismu. Matce hrozí obvinění z neúmyslného zabití.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud