Články odjinud

O osudu pašeračky Terezy bude brzy rozhodnuto. Pákistánský soudce řekl, kdy vynese verdikt

O osudu pašeračky Terezy bude brzy rozhodnuto. Pákistánský soudce řekl, kdy vynese verdikt

V případu pašeračky Terezy, která v Pákistánu stojí před soudem kvůli devíti kilogramům heroinu v kufru, spěje k zásadnímu momentu. Po desítkách jednání se soudce podle tamních médií nechal slyšet, že do měsíce bude rozhodnuto. Informuje o tom Blesk.cz.

Soudce Shahid Bashir, který má Terezin případ na starosti, je přesvědčený, že s českou pašeračkou bude již brzo hotový. Podle pákistánského serveru Customs Today se u pátečního jednání nechal slyšet, že do měsíce padne rozsudek.

Zdá se, že renomovaný soudce, který se specializuje na drogové případy, už nechce dále kauzu české pašeračky protahovat. Po přibližně třech desítkách jednání, která byla většinou z různých důvodů odložena, se Tereza podle místních médií u soudu rozplakala, že jí „chybí rodina a už nemůže dále čekat“. Vytížený Shahid Bashir chtěl dokonce její případ předat jinému soudci, to ale Češka odmítla.

Pákistánci Češku zadrželi 10. ledna na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu v kufru. Tereza měla namířeno do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech, odkud se chystala pokračovat do Irska. Tereza tvrdí, že přijela do Pákistánu kvůli modelingu a o heroinu v zavazadle neměla tušení.

Co se děje v těchto dnech u soudu? 

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud