Pašeračka Tereza si v Pákistánu vyslechla tvrdý trest. Po verdiktu se zhroutila | info.cz

Články odjinud

Pašeračka Tereza si v Pákistánu vyslechla tvrdý trest. Po verdiktu se zhroutila

Soud v Pákistánu poslal Češku Terezu na osm let a osm měsíců za mříže. Verdikt padl více než rok poté, co mladou ženu zadrželi na letišti s kufrem plným drog. O rozsudku informoval Blesk.cz.

Terezu šokoval verdikt, který pro ni může znamenat, že nejlepší léta svého života má strávit v drsném pákistánském kriminálu, ve kterém už bylo několik vězňů zavražděno. Okamžitě propukla v pláč. „Co jsem udělala?“ ptala se. Tišil ji jen její advokát, který jí připomněl, že nic není definitivní a mohou se odvolat.

Kromě vězení musí Tereza zaplatit také pokutu ve výši zhruba 18 000 korun. Zato Terezin spoluobžalovaný může slavit. Byl zbaven všech obvinění.

Tereza se po vynesení rozsudku zhroutila. Vždyť půjde-li všechno podle toho, jak Raza rozhodl, opustí pákistánské vězení jako bezmála třicátnice. Česká republika navíc nemá s Pákistánem smlouvu o vydávání odsouzenců, takže si svůj trest musí odpykat v cizí zemi, daleko od svých přátel a rodiny.

Pokračování článku exkluzivně na Blesk.cz >>>

Soudce poslala pašeračku Terezu na 8 let do vězení autor: Blesk.cz

Terezu H. v Pákistánu nechytili náhodou. Sousední stát zásobuje drogami celý svět autor: INFO.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud