Při dopravní nehodě v USA zemřelo 20 lidí. Auto zřejmě vjelo do davu lidí u obchodu | info.cz

Články odjinud

Při dopravní nehodě v USA zemřelo 20 lidí. Auto zřejmě vjelo do davu lidí u obchodu

Při dopravní nehodě v USA zemřelo 20 lidí. Auto zřejmě vjelo do davu lidí u obchodu
 

Při dopravní nehodě v americkém státě New York zemřelo v sobotu odpoledne 20 lidí, podle místní policie se srazila dvě auta, z nichž jedno byla limuzína. Informovala o tom dnes agentura AP. Podle jejích neoficiálních informací zemřelo 18 lidí jedoucích v limuzíně a dvě další oběti stály v době nehody na ulici. Podle některých nepotvrzených zdrojů šlo o vůz se svatebčany.

Nehoda se stala v sobotu odpoledne místního času v asi třítisícovém městečku Schoharie, které leží 270 kilometrů severně od New Yorku. Podle americké tisku narazila limuzína, která jela velmi rychle z kopce, do lidí, kteří stáli před místním podnikem. Podle některých zdrojů šlo o obchod, podle jiných o kavárnu.

Ve velkokapacitním autě údajně jelo až 18 lidí. "Slyšel jsem strašný křik. Lidé pomateně pobíhali sem a tam," uvedl svědek nehody Bridey Finegan.

Array
Komunální volby
Konečné výsledky voleb v ČR
Obnovit výsledky
SNK-CELK
34 965
56,48 %
NK
6 232
10,07 %
KDU-ČSL
3 231
5,22 %
ODS
2 281
3,68 %
STAN+NK
2 224
3,59 %
Sečteno 100 %
Účast 47 %

Policie dnes v prohlášení uvedla, že účastníky nehody byla dvě auta, která se srazila na křižovatce. Bližší informace k nehodě oznámí později na tiskové konferenci.

Podnik, před nímž se nehoda stala a který je oblíbený u turistů, na Facebooku už v sobotu vyvěsil kondolence příbuzným obětí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud