„Skončím v blázinci.“ Na pašeračku Terezu těžce doléhá stres a nejistota, sesypala se u soudu | info.cz

Články odjinud

„Skončím v blázinci.“ Na pašeračku Terezu těžce doléhá stres a nejistota, sesypala se u soudu

Roční pobyt ve vazbě si na české pašeračce Tereze H. začíná vybírat svoji daň. Obviněná Češka pákistánským novinářům sdělila, že se bojí o své psychické zdraví. Prý jí dokonce hrozí pobyt v psychiatrické léčebně.

Mladá Češka je ve vazbě od 10. ledna 2018, kdy celníci na letišti v pákistánském Láhauru v jejím kufru našli téměř devět kilogramů heroinu. Tereza se za tu dobu zúčastnila několika desítek soudních stání. Stres a nejistota se na její psychice začínají projevovat velice negativně.

Zatímco dříve sympatická Češka rozdávala úsměvy na všechny strany, nyní ji čím dál častěji můžeme vidět zachmuřenou, nebo dokonce plačící. Tak jako v úterý. Soud se totiž k vynesení rozsudku nijak výrazně nepřiblížil, pouze proběhl dodatečný výslech svědka.

Tereza je už dlouhým procesem unavená, a tak na soudce v úterý znovu apelovala, aby se pokusil rozhodnout co nejdřív. Při odchodu ze soudní místnosti pak Češka se slzami v očích sdělila novinářům, že je z pákistánského justičního systému a dlouhého pobytu ve vězení vyčerpaná. „Budou mě muset poslat do blázince, už chci domů. Zblázním se!“ dodala.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud