Články odjinud

U pobřeží Mexika udeřilo silné zemětřesení

U pobřeží Mexika udeřilo silné zemětřesení
 

Zemětřesení o síle 6,1 stupně udeřilo dnes u tichomořského pobřeží Mexika. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na americkou geologickou službu (USGS). Podle místních úřadů se dosud neobjevily informace o hmotných škodách.

Epicentrum otřesů se nacházelo 88 kilometrů západně-jihozápadně od města Cihuatlán v západomexickém státě Jalisco. Podle americké geologické služby USGS bylo ohnisko zemětřesení v hloubce deset kilometrů.

Otřesy byly na některých místech lehce cítit, ale dosud se neobjevily žádné zprávy o škodách, informoval na twitteru šéf mexického úřadu pro civilní ochranu Luis Felipe Puente. Zároveň vyzval obyvatele, aby zkontrolovali, zda nejsou jejich obydlí poškozena.

Mexiko v minulých měsících zaznamenalo sérii silnějších, ničivých zemětřesení. Dvě z nich si v září vyžádala stovky obětí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud