Články odjinud

USA uvalí další sankce na Rusko. Chce ho potrestat za podporu Sýrie

USA uvalí další sankce na Rusko. Chce ho potrestat za podporu Sýrie

Spojené státy americké připravují další sankce na Rusko kvůli jeho podpoře Sýrie. Oznámeny by měly být nejspíš během zítřka, uvedla to velvyslankyně USA při OSN Nikki Haleyová. Sankce přijdou tedy jen nejspíš pár dnů poté, co Amerika spolu se spojenci zaútočila na strategické cíle režimu Bašára Asada kvůli chemickému útoku ve městě Dúmá, ze kterého ho Západ podezírá.

„Budou přímo namířeny vůči firmám, které obchodují se zařízením, jež má vztah k Asadovi a k použití chemických zbraní,“ řekla Haleyová v rozhovoru na CBS. Sankce oznámí ministr financí Steven Mnuchin, uvedla agentura Reuters.

Podrobnosti připravujeme.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud