V centru Vídně se střílelo. Jeden člověk zemřel, útočník je na útěku | info.cz

Články odjinud

V centru Vídně se střílelo. Jeden člověk zemřel, útočník je na útěku

Jednoho mrtvého a jednoho těžce zraněného si vyžádala střelba v restauraci v centru Vídně. S odvoláním na zdravotníky o tom informovaly veřejnoprávní stanice ORF a agentura APA. Střelec je na útěku a policisté po něm pátrají. Motiv jeho činu zatím není jasný.

"Kolem 13:30 byly nalezeny dvě osoby se střelnými zraněními v centru města v oblasti Lugecku," uvedla na twitteru vídeňská policie. Lugeck je malé náměstíčko v blízkosti centrálního náměstí s katedrálou svatého Štěpána. "Nyní probíhá pátrání. Bližší okolnosti jsou nyní ještě nejasné," dodali policisté na sociální síti.

Podle bulvárního listu Kronenzeitung se střílelo v restauraci Figlmüller. Okolí podniku bylo uzavřeno, na místě hlídkují těžce ozbrojení policisté, nad místem létá vrtulník. Podle očitého svědka vyvolal zvuk střelby na místě paniku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud