Články odjinud

V indickém dětském domově sexuálně zneužili více než tři desítky dívek, nejmladší bylo teprve sedm

V indickém dětském domově sexuálně zneužili více než tři desítky dívek, nejmladší bylo teprve sedm

V dětském domově ve východoindickém státu Bihár bylo sexuálně zneužíváno 34 nezletilých dívek. Policie už zadržela deset osob podezřelých z páchání této mimořádně zavrženíhodné trestné činnosti, informovaly podle agentury DPA místní úřady.

Mezi podezřelými se nachází rovněž šéf státem podporované veřejně prospěšné organizace, která dotyčný dětský domov ve městě Muzaffarpur provozovala. V uvedeném zařízení měla pečovat o sirotky a o děti bez domova.

Informace hovořící o pohlavním zneužívání 29 dívek ve věku sedmi až 17 let prověřovali lékaři. Na základě provedených vyšetření dospěli k závěru, že v uvedeném dětském domově bylo vystaveno sexuálnímu násilí 34 ze 44 děvčat, která tam pobývala.

Tyto nepravosti vyšly najevo, když bombajský institut Tata jako dozorový orgán zařízení v Muzaffarpuru přijal stížnosti některých postižených dívek. Bihárská vláda následně nařídila vyšetřování.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud