V kauze vraždy Kuciaka policie obvinila podnikatele Kočnera. Novinář zemřel kvůli své práci | info.cz

Články odjinud

V kauze vraždy Kuciaka policie obvinila podnikatele Kočnera. Novinář zemřel kvůli své práci

Slovenská prokuratura potvrdila, že z objednávky loňské vraždy novináře Jána Kuciaka byl obviněn kontroverzní podnikatel Marian Kočner, který je ve vazbě v jiném případu. Elitní slovenský prokurátor na tiskové konferenci řekl, že důvodem objednávky Kuciakovy vraždy byla jeho novinářská práce. Již loni slovenská policie zadržela a obvinila v případu jiné čtyři osoby. Mezi nimi je podle dostupných informací také střelec, který kromě Kuciaka v jeho domě zavraždil i reportérovu přítelkyni Martinu Kušnírovou.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud