Články odjinud

V Norimberku vážně pobodali tři ženy. Policie nasadila do akce psy i vrtulník

V Norimberku vážně pobodali tři ženy. Policie nasadila do akce psy i vrtulník
 

V Norimberku byly v noci na dnešek pobodány tři ženy, jejich zranění jsou vážná. Informovala o tom zpravodajská televize n-tv. Německá policie zatím neví, zda spolu případy souvisejí a zda ženy napadl stejný útočník, uvedla ale, že na teroristické pozadí zatím nic neukazuje.

Útoky se odehrály v norimberské čtvrti St. Johannis. Jako první byla podle Bildu asi v 19:20 SEČ napadena 56letá žena, která se v kritickém stavu musela ihned podrobit operaci. Krátce před 23:00 SEČ útočník pobodal 26letou ženu a později ještě 34letou ženu.

Policie nevylučuje, že spolu případy, které se odehrály nedaleko od sebe, souvisejí. O útočníkovi, případně útočnících, se informace rozcházejí, věk svědci odhadli na 25 až 30 let. Do pátrání policie v noci nasadila vrtulník i psy.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud