Video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Blondýna v slzách kouká, jak jí celníci tahají z kufru heroin po kilech | info.cz

Články odjinud

Video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Blondýna v slzách kouká, jak jí celníci tahají z kufru heroin po kilech

Když se celníci na videu krátce po zatčení Terezy ptají, co to je v jejím kufru, tváří se bezradně, nakonec se dokonce rozpláče. Uvnitř totiž bylo pod falešným dnem 9 kilo heroinu. Tereza tvrdila, že netušila, co převáží, policii ale nakonec podle všeho prozradila o dalších částech pašerácké skupiny. Policie totiž po jejím zatčení provedla rozsáhlé razie. Co bude s dívkou teď je ve hvězdách. Na záběry upozornil deník Blesk.

Na letišti Tereza prošla dvěma kontrolami, než ji celníci zastavili, aby si pořádně prohlédli obsah jejího zavazadla. Zda věděla, co pod falešným dnem v kufru skutečně veze nebo ne, se asi nedozvíme. Celníkům po odhalení obsahu tvrdila, že myslela, že jde o látku, ze které se drogy "jen" vyrábějí.

Cestu z Pákistánu do Evropy absolvovala celkem čtyřikrát a pokaždé měla v zavazadle "něco navíc". Nejprve myslela že to jsou dárky, později marihuana. Nyní se na internetu objevilo video, kde celníci teprve vybalují podezřelé balíčky z Terezina kufru.

Udivená Tereza reaguje na drogy ve svém zavazadle autor: Youtube.cz

"Co to je?" ptá se jí jeden z nich. Tereza se tváří překvapeně, na balíčky kouká s otevřenou pusou, do jednoho z nich sahá a prsty si očichává. Pak si je přikrývá obličej v zoufalství a sedá si zpět na židli.

Z Terezina kufru nakonec celníci vytáhli 9 kilogramů heroinu. Hrozí jí za to i doživotí v tvrdých podmínkách tamní věznice.

ČTĚTE POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU A DALŠÍ INFORMACE O PŘÍPADU NA BLESK.CZ >>>

Štrunc: Rozhovor s Pavlem Novotným o případu Češky zadržené v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu autor: INFO.CZ

Prezidentské volby: kompletní zpravodajský servis na INFO.CZ >>>

Konečné výsledky po 1. kole
Vstup do speciálu
Sečteno: 100.00%
Účast: 61.92%

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud