Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záhadné zmizení čtyřčlenné francouzské rodiny se blíží rozuzlení. Policie zatkla příbuzné

Záhadné zmizení čtyřčlenné francouzské rodiny se blíží rozuzlení. Policie zatkla příbuzné

Už víc než dva týdny policie pátrá po osudu rodiny Troadecových. Nejdřív padlo podezření na jedno z dětí, konkrétně 21letého Sebastiena, nyní se ale pozornost policie obrací jinam. Ve vazbě teď vyslýchá sestru a švagra Pascala Troadeca.

Pascal, jeho manželka Brigitte, syn Sebastien a dcera Charlotte zmizeli za podivných okolností 16. února. Jako první policii zalarmovala sestra paní Troadecové, která se se svoji příbuznou už nějakou dobu nemohla spojit. Vyšetřovatelé obratem potvrdili, že se v domě nacházejí stopy krve tří členů domácnosti (rodičů a syna Sebastiena).

Policie má nyní v hledáčku sestru Pascala a jejího manžela. Dvojici už sice vyslýchala na začátku vyšetřování, podle serveru The Local, jsou ale od neděle ve vazbě. Podle nespecifikovaného zdroje se měl dokonce Pascalův švagr k vraždám přiznat. Impulzem k tomuto činu měly být především spory o dědictví.

Jako první policie věnovala pozornost Sebastienovi, ten měl údajně trpět psychickými problémy a mohl tak zavraždit rodinu a pak zabít sám sebe. Tyto spekulace se ale brzy ukázaly jako bezpředmětné.