Články odjinud

Zvrat v případu pašeračky Terezy. Soudit ji bude muslimka

Zvrat v případu pašeračky Terezy. Soudit ji bude muslimka

V případu Češky Terezy H. (22), která je v Pákistánu obviněná z pašování heroinu, došlo ke zvratu. Soudce Ali Raza, který měl na starosti její případ, byl odvolán. Terezu bude nyní soudit muslimská soudkyně Aysha Khalid.

U láhaurského soudu došlo ke změně ve vedení a Terezu bude od roku 2019 soudit žena. To je v muslimské zemi netradiční, ale jak je vidět, ne nemožné.

Pro Terezu pákistánskými médii označovanou jako modelku to však jsou velmi špatné zprávy. Jak Blesk.cz zjistil, znamená to totiž odložení případu. Soudní stání Češky se proto výrazně protáhne.

Tereza byla na pákistánském letišti zadržena s 9 kilogramy heroinu v lednu loňského roku. Ve vazební věznici tak strávila již téměř rok. Co přinese ženská soudkyně do dramatu Češky, se teprve uvidí.

Další zprávy o případu najdete na webu Blesk.cz.

Pákistánský soud vynesl nad Terezou H. první rozsudek. Podle něj by za mřížemi měla zůstat více než 8 let>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud