Logan, John Wick, Jack Sparrow a další. Americký Super Bowl jako přehlídka filmových trailerů

Iveta Mazáčová

07. 02. 2017 • 13:45

Finálový zápas amerického fotbalu, jinak zvaný jako Super Bowl, se obvykle těší rekordní sledovanosti, a diváci si užívají nejen fotbal, ale i „doprovodný program“. Kromě speciálních reklam přinesl i spoustu nových trailerů k filmům, kterým se blíží premiéra. 

Logan

Krátká ukázka láká na poslední roli Hugh Jackmana coby Wolverina, film uvedou česká kina 2. března. Po porážce X-Menů totiž zůstal Wolverine jen s nemocným Profesorem X. Ale jen do doby, než je našla malá mutantka Laura. 

3245270:article:true:true:true

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Oproti předchozím trailerům, ten televizní konečně odhalil i tu nejklasičtější postavu karibských pirátů. Jack Sparrow (Johny Depp) se v něm ale mihnul opravdu jen na okamžik. Premiéra bude už 25. května.

3245272:article:true:true:true

Rychle a zběsile 8

Očekávaný akční snímek, který vstoupí do kin 13. března, se v novém traileru vytasil s dalším trumfem. Kromě toho, že Dom přejde na „temnou“ stranu, odhalil i typicky bláznivé kousky, tentokrát v nich dokonce figuruje i ponorka.

3245275:article:true:true:true

John Wick 2

John Wick se ničeho nebojí, ani „konkurenčních“ filmů. Tvůrci se totiž v rámci Super Bowlu rozhodli mírně parodovat Padesát odstínů temnoty. Akční snímek s Keanu Reevesem v hlavní roli, se v tuzemských kinech objeví už 23. února. 

3245268:article:true:true:true

Život

Nový trailer odhalil další nebezpečí, která číhají na šestičlennou posádku Mezinárodní stanice, která má jeden zásadní úkol – najít život na Marsu. Jaké následky bude tento objev mít, se diváci dozví nejdříve 23. března. 

3245269:article:true:true:true

Strážci Galaxie Vol. 2

Dobrodružství party superhrdinů se v našich kinech objeví 4. května. Tentokrát se zábavná skupinka vydá až na samou hranici kosmu. 

3245273:article:true:true:true

Ghost in the Shell 

Adaptace klasického anime Ghost in the Shell, ve kterém se elitní tým pod vedením ženského kyborga (Scarlett Johansonová) utká s těmi nejnebezpečnějšímu zločinci, vstoupí do kin už 30. března. 

3245276:article:true:true:true

Pobřežní hlídka

Fenomén devadesátých let, Pobřežní hlídka, se vrátí už 15. června. V celovečerní komedii se podle všeho objeví i dvě největší hvězdy původního seriálu - David Hasselhoff a Pamela Andersonová. 

3245267:article:true:true:true

SDÍLET