Západní firmy musí pochopit, že se odehrává zásadní disrupce života v digitálním prostředí. Asijské platformy jsou jinde, namísto pasivní konzumace nutí zákazníka k aktivitě, popisuje Zábrodský z Rockaway

Hostem prvního dílu podcastu Tech Talk byl Dušan Zábrodský, investiční partner skupiny Rockaway a expert na digitální platformy a „consumer internet“ – tedy především prodej a doručování zboží on-line. Jelikož byl celý díl věnovaný digitálním platformám a takzvané platformizaci světa, řešili jsme právě témata, jako je proměna zákaznického chování, růst on-line sektoru a – přirozeně – rozdíly mezi asijským přístupem a strategií západních společností. V čem jim ujíždí vlak a na jakou změnu se musejí rychle adaptovat? Rozhovor s Dušanem Zábrodským, který byl součástí velké tříhodinové epizody vydané na začátku února, nyní dodatečně zveřejňujeme i v samostatné verzi.

Tech Talk

Série Tech Talk je o změnách, kterými prochází náš svět. Deset dílů, deset top technologií a disrupcí. Vždy jednou za měsíc na INFO.CZ.

Diskutují spolu a vše moderují Michal Půr, Jan Růžička a Lukáš Codr. V každém díle vám představí exkluzivního hosta.

O čem je Tech Talk? Novou podcastovou sérii jsme vám představili v úvodním "nultém" díle

sinfin.digital