Babiš není Česko, on a ANO jsou ale jedno, nemůže být v žádné vládě, říká šéf ODS Fiala | info.cz

Články odjinud

Babiš není Česko, on a ANO jsou ale jedno, nemůže být v žádné vládě, říká šéf ODS Fiala

O spolupráci s bývalým ministrem financí má šéf ODS Petr Fiala jasno. V žádné vládě podle něj být nemůže a nemá. Fiala nepřímo vylučuje i koalici s hnutím ANO. Mezi něj a Babiše totiž dává rovnítko. Proč? Za jakých podmínek by ODS do vlády šla? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Jak by vypadalo Česko pod Andrejem Babišem? Jaké výjimky chce ODS vyjednávat v Bruselu? Chce, nebo nechce tu migranty? A jak se Petr Fiala zpětně dívá na své focení u protiuprchlického plotu v Maďarsku? Celý rozhovor najdete TADY. Všechna interview Pavla Štrunce můžete vidět ZDE.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud