Volby 2018 | Landovský: Táta by mi vstup do politiky schválil, dvěma procentům pro ČSSD nevěřím | info.cz

Články odjinud

Landovský: Táta by mi vstup do politiky schválil, dvěma procentům pro ČSSD nevěřím

Syn známého herce Pavla Landovského má před sebou složitý úkol: dostat ČSSD na pražský magistrát s aspoň dvouciferným výsledkem. Poslední předvolební průzkum STEM/MARK pro MF DNES ovšem naznačuje něco jiného: pouhá dvě procenta. „Těm výsledkům nevěřím, jiné průzkumy mluví až o 9 procentech,“ říká Landovský v rozhovoru s Pavlem Štruncem. Proč chce zdarma městskou hromadnou dopravu? Jak hodlá vyřešit situaci s byty? A čím chce navázat na Petru Buzkovou? Podívejte se na rozhovor, níže najdete všechna interview Pavla Štrunce s kandidáty na pražského primátora.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud