Volby 2018 | „Líp už bylo.“ Hannig zlanařil na kandidátku pro Prahu exšéfa Sazky Hušáka | info.cz

Články odjinud

„Líp už bylo.“ Hannig zlanařil na kandidátku pro Prahu exšéfa Sazky Hušáka

Exšéf Sazky Aleš Hušák zkouší dva roky po propadáku v senátních volbách znovu štěstí. Podle informací serveru E15.cz se dohodl na kandidatuře do podzimních komunálních voleb se stranou Rozumní. 


Hušák svůj návrat do politiky potvrdil deníku E15. „Ano, nakonec jsem podlehl vábení a vyslyšel nabídku Petra Hanniga. Jsem na šestém místě kandidátky strany Rozumní. Je to v podstatě nevolitelné místo, ale jsem tam,“ řekl.

Neúspěšný uchazeč o Hrad Hannig, který v Praze kandiduje jak na senátora, tak na primátora, se podle svých slov obrátil na Hušáka záměrně. „Vzhledem k tomu, že jedním z hesel Rozumných pro Prahu je Líp už bylo, jsme oslovili ty, kteří byť byli nějakým způsobem kontroverzní, zanechali za sebou dílo, na které může být hlavní město pyšné,“ uvedl Hannig v narážce na O2 arénu.

Více si přečtěte na webu E15.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud