Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Někteří obyvatelé Tábora dostali omylem do schránek volební lístky pro obvod Sezimova Ústí

Někteří obyvatelé Tábora dostali omylem do schránek volební lístky pro obvod Sezimova Ústí

Obyvatelé z některých částí Tábora dostali do schránek omylem hlasovací lístky pro komunální volby pro obvod Sezimova Ústí. Vedení táborské radnice nezná důvody tohoto pochybení. Volební lístky pro obvod Sezimovo Ústí jsou v Táboře neplatné, a voliči si proto musejí správné vyzvednout až ve volebních místnostech, vyplývá z dnešního vyjádření tajemníka táborské radnice Lubomíra Šrámka.

"Platným hlasovacím lístkem ve městě Táboře je pouze ten hlasovací lístek, který je označený nápisem: Město Tábor. Do zastupitelstva města se volí 27 členů," uvedl Šrámek.

Komunální volby letos budou v pátek 5. a v sobotu 6. října. Vzhledem k tomu, že do jejich začátku zbývá jen pár dní, není reálné doručit obyvatelům Tábora nové lístky. Musejí počkat do otevření volebních místností. "Tajemníci a předsedové volebních komisí budou na tuto skutečnost upozorněni," uvedl Šrámek.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek

Komunální volby 2018

Výsledky voleb Termín Jak volit Volby do Senátu

Praha Brno Ostrava

5. a 6. října 2018 se uskutečnily v Česku volby do obecních zastupitelstev. Komunální volby se konají jednou za čtyři roky, to znamená, že příště budou Češi volit starosty a zastupitele v roce 2022.

Volby 2018 - Volební videa a bohaté galerie najdete na webu Blesk.cz>>>

Aktuální výsledky naleznete zde>>>