Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Policie prověřuje možnou manipulaci s volebními lístky ve Slaném

Policie prověřuje možnou manipulaci s volebními lístky ve Slaném

Policisté prověřují možnou manipulaci s volebními lístky ve Slaném na Kladensku. Jde o podezření z trestného činu maření přípravy a průběhu voleb a referenda. ČTK to dnes řekla kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová. V případě prokázání viny může pachateli hrozit šest měsíců až tři léta vězení.

Oznámení o podezření přijali dnes dopoledne policisté slánského obvodního oddělení. Údajné manipulace s volebními lístky měla podle mluvčí dojít nastat v zařízení pro seniory ve Slaném. "Vzhledem k tomu, že je případ na samém začátku prověřování nelze poskytnout nyní bližší informace," uvedla mluvčí.

 

Podle informací ČTK policisté prověřují možnost, že při předvolební akci v domově někdo seniorům na volebních lístcích zaškrtával kandidáty. Komunální volby se konají v pátek a v sobotu, v některých místech budou lidé volit i senátora.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek

Komunální volby 2018

Výsledky voleb Termín Jak volit Volby do Senátu

Praha Brno Ostrava

5. a 6. října 2018 se uskutečnily v Česku volby do obecních zastupitelstev. Komunální volby se konají jednou za čtyři roky, to znamená, že příště budou Češi volit starosty a zastupitele v roce 2022.

Volby 2018 - Volební videa a bohaté galerie najdete na webu Blesk.cz>>>

Aktuální výsledky naleznete zde>>>