Volby 2018 | Politický marketér Horák: Češi jsou nešťastní, proto volí Babiše. Vím, jak to změnit | info.cz

Články odjinud

Politický marketér Horák: Češi jsou nešťastní, proto volí Babiše. Vím, jak to změnit

Politický marketér Jakub Horák, který dostal do Poslanecké sněmovny Piráty a teď kandiduje na pražský magistrát na společné kandidátce TOP 09, Starostů a KDU-ČSL, říká v rozhovoru s Čestmírem Strakatým pro Reflex.cz, že lidem chybí v životě krása, a proto jsou nešťastní a zlí. Například Praze by dle něj pomohla třeba Kaplického Chobotnice na Letné nebo nové lehké mosty přes Vltavu. Proč se fotí s Jiřím Drahošem potom, co ho před prezidentskou volbou ostře kritizoval? A jak se dostal do kampaně SPD? Podívejte se na rozhovor. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud