Volby 2018 | Rozdávání koblih skvěle doplňuje Harvard, s žádnými „hejtry“ jsem se nesetkal, říká Stuchlík | info.cz

Články odjinud

Rozdávání koblih skvěle doplňuje Harvard, s žádnými „hejtry“ jsem se nesetkal, říká Stuchlík

Praha narozdíl od Vídně a Salzburku neumí využít Mozartův odkaz, nejsem tlučhuba žijící z erárních peněz, říká v rozhovoru s Pavlem Štruncem kandidát hnutí ANO na pražského primátora Petr Stuchlík. Bývalý úspěšný zakladatel Fincentra prý chce zúročit podnikatelské zkušenosti v řízení města, každý uchazeč o post šéfa Magistrátu by dle jeho názoru v sobě měl mít kousek manažera. A rozdávání koblih? S tím nemá nejmenší problém. Naopak, prý ho to obohacuje. Co si myslí o novinářích, kteří ho označili za lichváře? Čím okouzlil Andreje Babiše? A proč by nejspíš nevzal politickou nabídku od Miroslava Kalouska? Podívejte se na rozhovor. Další interview Pavla Štrunce si přehrajete kliknutím na TENTO ODKAZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud