Drahoš sází na mrtvého žokeje, já nebudu jen klást věnce, říká Horáček | info.cz

Články odjinud

Drahoš sází na mrtvého žokeje, já nebudu jen klást věnce, říká Horáček

Atmosféra mezi prezidentskými kandidáty pět týdnů před volbami houstne. Michal Horáček v rozhovoru s Pavlem Štruncem označil Jiřího Drahoše za muže, který není aktérem veřejného dění. Nedostatečně podle něj reagoval např. na to, že do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS komunisté nominovali Zdeňka Ondráčka. Horáček naopak chválí svůj postup. Budoucí předseda vlády Andrej Babiš totiž přijal Horáčkovu výzvu a vyzval KSČM, aby přehodnotila svou nominaci. V čem ještě Drahoš podle Horáčka nepostupoval správně? Podívejte se na část rozhovoru. Proč by Horáček Babiše jmenoval premiérem i přes jeho případné trestní stíhání? A kdo na Hradě představuje pro Česko větší hrozbu než teroristi? Celé interview najdete níže. 

Horáček: Na Hradě sedí větší hrozba než teroristi, u Babiše ctěme presumpci neviny autor: INFO.CZ

Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte pořad Štrunc! také na facebooku.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Michala Horáčka najdete zde>>>

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud

Škoda Scalou vstupuje do elitní třídy Je chytřejší než vy, ale je to dobře?

Škoda modelem Scala vstupuje do elitní třídy kompaktních hatchbacků. Konkurencí jí budou takoví velikáni jako VW Golf nebo Ford Focus. V reportáži v chorvatském Splitu ji vyzkoušel moderátor Pavel Štrunc. Podívejte se ve videu výše, jak to dopadlo. 

LinkLink