Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Moravec bude chybět i ve volebním vysílání ČT. S Augustovou ho bude moderovat Kubal

Moravec bude chybět i ve volebním vysílání ČT. S Augustovou ho bude moderovat Kubal

Sobotní speciální vysílání České televize k druhému kolu prezidentských voleb bude s Marcelou Augustovou moderovat Michal Kubal. Uvedla to dnes Česká televize na twitteru pořadu Newsroom ČT24. Vysílání k prvnímu kolu spolu s Augustovou uváděl Václav Moravec, který před prvním kolem vedl i debatu prezidentských kandidátů. V této roli ho pro čtvrteční televizní duel Miloše Zemana a Jiřího Drahoše vystřídala Světlana Witowská.

Speciální volební vysílání začne na stanici ČT24 ve 13:30. Česká televize v něm slibuje nejrychlejší výsledky, analýzy a komentáře.

Nabídku České televize moderovat debatu Zemana a Drahoše Moravec odmítl. Před pěti lety televizní duel Zemana a jeho tehdejšího protikandidáta Karla Schwarzenberga před druhým kolem voleb vedl. Zatímco Moravec je častým terčem prezidentovy kritiky, Witowské ve čtvrtek Zeman i Drahoš poděkovali.

Informace a průběžné výsledky nabídne v sobotu divákům i televize Nova. Volební vysílání od 13:20 bude moderovat Rey Koranteng s Michaelou Šmídovou. Součástí vysílání budou podle vedoucího publicistiky skupiny Nova Michala Kratochvíla podrobné výsledky i za jednotlivé volební okrsky.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek