Hannig chce psát zákony, Topolánek se přirovnal ke Gandalfovi. Prezidentský tweet pro INFO.CZ | info.cz

Články odjinud

Hannig chce psát zákony, Topolánek se přirovnal ke Gandalfovi. Prezidentský tweet pro INFO.CZ

Odsouzení rasismu, posílení prezidentských pravomocí a vzpomínka na veterány - prezidentští kandidáti shrnuli současné dění různě. Redakce oslovila všech devět mužů, kteří se chtějí utkat o post hlavy státu, aby každý týden poslali zprávu čtenářům INFO.CZ. Aby to neměli tak lehké, musí se vždy vyjádřit pouze ve 140 znacích, což je původní délka příspěvku na twitteru. Účast odmítl pouze Miloš Zeman, podle kterého by to bylo formou kampaně, kterou dle svých slov nevede. Zde je první díl pravidelné rubriky, se kterou se na strákách budete setkávat každý týden až do lednových voleb.

autor: Info.cz

Od verbálních útoků může být k těm fyzickým velmi blízko. http://bit.ly/2zCEr1P

Twitterový účet Jiřího Drahoše naleznete zde.

autor: Info.cz

70 let máme mír. Málokdo si uvědomuje, jak dobře se máme. Budiž nám 11. listopad připomínkou 700 000 našich padlých ve světových válkách.

Twitterový účet Pavla Fischera naleznete zde.

autor: Info.cz

Prezident by měl mít zákonodárnou iniciativu. Není součástí stranických šarvátek v Parlamentu a navrhoval by zákony ve prospěch občanů.

Twitterový účet Petra Hanniga naleznete zde.

autor: Info.cz

Země EU se dohodly, že budou o imigračních kvótach rozhodovat jednomyslně. Diktát Bruselu se nekoná, jak se nám někteří snaží vnutit.

Twitterový účet Marka Hilšera naleznete zde.

 Profily prezidentských kandidátů si můžete přečíst zde.

autor: Info.cz

Vyzývám ostatní kandidáty: zveřejněte svá majetková přiznání a zdravotní zprávy jako já. Bez transparentnosti korupci neporazíme. 

Twitterový účet Michala Horáčka naleznete zde.

autor: Info.cz

Svoboda a bezpečí nepadají z nebe a nejsou zadarmo. Máte v těchto dnech připnuty květy vlčích máků? Váleční veteráni si naši úctu zaslouží.

Twitterový účet Jiřího Hynka naleznete zde.

autor: Info.cz

Je důležitější, kolik kandidát utratil za kampaň, jestli je pro adopci dětí páry stejného pohlaví, anebo jaký je to člověk a čeho dosáhl?

Twitterový účet Vratislava Kulhánka naleznete zde. 

autor: Info.cz

autor: Mirek Topolánek

 

Twitterový účet Mirka Topolánka naleznete zde.

Vše o prezidentských volbách naleznete zde.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud