Kdo varuje před opakováním roku 1938 a komu vadila hrozba pěstí? Prezidentský tweet pro INFO.CZ | info.cz

Články odjinud

Kdo varuje před opakováním roku 1938 a komu vadila hrozba pěstí? Prezidentský tweet pro INFO.CZ

Prezidentští kandidáti nepolevují. Už za necelých 14 dní je totiž čeká první kolo voleb, po kterém bude jasné, čí kampaň zabrala na voliče nejlépe. Jiří Drahoš se diví Miloši Zemanovi, který při vánočním projevu hrozil pěstí. Marek Hilšer chce v novém roce vrátit zemi důstojného prezidenta a Mirek Topolánek varuje ve svém tweetu před opakováním roku 1938. Redakce oslovila všech devět mužů, kteří se chtějí utkat o post hlavy státu, aby každý týden poslali zprávu čtenářům INFO.CZ. Aby to neměli tak lehké, musí se vždy vyjádřit pouze ve 140 znacích, což je původní délka příspěvku na twitteru. Účast odmítl pouze Miloš Zeman, podle kterého by to bylo formou kampaně, kterou dle svých slov nevede. S pravidelnou rubrikou Prezidentský tweet se budete na stránkách setkávat každý týden až do lednových voleb.

autor: Info.cz

Věřím, že v novém roce budeme volit pro lepší republiku, pro lepší budoucnost. Nikoliv si hrozit pěstí. Šťastný nový rok 2018 občanům ČR!

Twitterový účet Jiřího Drahoše naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše naleznete zde>>>

autor: Info.cz


Co se asi skrývá ve zprávě OLAF ke kauze Čapí hnízdo, když nám to ministerstvo tak úzkostlivě tají? Tipuji: další časovaná bomba.

Twitterový účet Pavla Fischera naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Pavla Fischera naleznete zde>>>

autor: Info.cz

V roce stého výročí založení samostatného státu, navažme na ideu jeho zakladatelů. ČR musí zůstat svobodná a svrchovaná.

Twitterový účet Petra Hanniga naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Petra Hanniga naleznete zde>>>

autor: Info.cz

Dejme si do nového roku předsevzetí, že vrátíme České republice důstojného a kultivovaného prezidenta. Dostaňme společně #srdcenahrad

Twitterový účet Marka Hilšera naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Marka Hilšera naleznete zde>>>

autor: Info.cz
Zdraví, štěstí a pevné nervy v novém roce. Česko, dotoho!

Twitterový účet Michala Horáčka naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Michala Horáčka najdete zde>>>

autor: Info.cz


Jako prezident bych opět vrátil tradiční novoroční projev. Přeji vám všem šťastný nový rok a 12.1. volte číslo 4!

Twitterový účet Jiřího Hynka naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Jiřího Hynka najdete zde>>>

autor: Info.cz

Budu moc rád, když se podíváte na můj prezidentský spot. Hodně úspěchů a šťastnou ruku v roce 2018.  

autor: tým Vratislava Kulhánka


Twitterový účet Vratislava Kulhánka naleznete zde. 

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Vratislava Kulhánka najdete zde>>>

autor: Info.cz


Česká republika slaví 25 let. Ať nám 1. polistopadová republika vydrží a nepřijde 2. republika, jako v roce 1938. Mějme naději a věřme si!

Twitterový účet Mirka Topolánka naleznete zde.

Kompletní a podrobný profil prezidentského kandidáta Mirka Topolánka najdete zde>>>


 


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud

Záruba: Nevidím důvod uzavírat extraligu. Přestali jsme trénovat a ztratili drajv

Uzavřít, či neuzavřít českou hokejovou extraligu? Šéfkomentátor redakce sportu České televize Robert Záruba momentálně nevidí důvod, proč zvolit první možnost. „Zatím nejsou argumenty pro uzavření, ale rád se nechám přesvědčit, že to bude prospěšné pro český hokej a ten názor časem změním,“ říká Záruba. Mnohem důležitější než uzavírání extraligy je podle něj to, aby se v českém hokeji dbalo na výchovu nové generace hráčů, což je dle jeho názoru nyní zanedbáváno. Proč vlastně některé kluby chtějí extraligu uzavřít? Proč nemůžeme českou nejvyšší soutěž srovnávat s NHL? A jaké největší neduhy trápí mládežnický hokej? Podívejte se na celý rozhovor v úvodu článku.

Uzavření extraligy je asi momentálně nejdiskutovanější otázkou českého ledního hokeje. Šéfkomentátor redakce sportu České televize Robert Záruba v současné chvíli nevidí k takovému kroku důvody. „Zatím ty argumenty nevidím a nikdo nepřišel s ničím, čím by mě přesvědčil,“ říká Záruba a dodává, že si dovede uzavření extraligy představit za situace, kdy by se jednoznačně jednalo o krok prospěšný pro český hokej jako takový. „U nás se občas stane, že si schválíme něco, co vede do záhuby. Tak aby toto nebyl ten případ,“ komentuje pochyby o prospěšnosti uzavření nejvyšší soutěže Záruba.

Link

Důvody, proč některé kluby uzavření požadují, pak Záruba chápe jako jasně čitelnou snahu majitelů ochránit své investice. „Panuje i představa, že extraliga zlevní. Vytvoří se platové stropy hráčů, sníží se jim platy a bude díky tomu větší prostor pro využívání mladých. Otázka je, jestli to má reálný podklad. Podle mého názoru nemá,“ říká otevřeně Záruba.

Pakliže by došlo k uzavření extraligy v průběhu sezóny, jednalo by se podle Záruby o morální katastrofu, která by český hokej nenávratně poškodila. „Do sezony všichni šli s tím, že někdo má sestoupit a vítěz druhé nejvyšší soutěže postoupí přímo do extraligy. A teď najednou by to bylo jinak? Považoval bych to za velmi nešťastné a to je slabé slovo, byla by to zrada spáchaná funkcionáři na sobě samých,“ komentuje možné dopady Záruba.

Link

Zkušený komentátor upozorňuje i na to, že největším problémem našeho hokeje není možné uzavření nejvyšší soutěže, ale hlavně zanedbávaná výchova dětí a mládeže. „Přestali jsem trénovat. Přestali jsme budovat to, co jsme kdysi uměli nejlíp – hráčskou inteligenci, schopnost vyhodnocovat situace na ledě a nacházet překvapivá řešení,“ nešetří Záruba s kritikou.

Dle jeho názoru již nejsme schopni vychovávat individuální hvězdy jako třeba Němci nebo Švýcaři. „Pořád chceme něco napodobovat, ale měli bychom najít spíše vlastní cestu. Dbát na individualitu. Ztratili jsme drajv a schopnost přesvědčovat se, že umíme hrát hokej a zároveň pro to i něco dělat. Děti nemají ctižádost a jsou se sebou brzy spokojené,“ míní Záruba.