Uprchlíci vezmou dávky a jedou si užívat do Prahy. Díky bohu, že Zeman kandiduje, říká Hannig | info.cz

Články odjinud

Uprchlíci vezmou dávky a jedou si užívat do Prahy. Díky bohu, že Zeman kandiduje, říká Hannig

Současné hlavě státu fandí, do prezidentské volby přesto jde. Hudební producent Petr Hannig by se prý choval diplomatičtěji, v některých otázkách ale zastává vyhraněnější názory. „Nikdy bych nepřijal euro a nejsem eurofederalista,“ vysvětluje Hannig rozdíly mezi ním a Milošem Zemanem. Spojuje je naopak postoj k migraci: Hannig proti ní, stejně jako současná hlava státu, ostře vystupuje, Česko prý nikdy nemůže přistoupit na politiku masové imigrace jako vlády Francie a Německa. Dle názoru Hanniga už teď uprchlíci jezdí utrácet dávky do Česka, což je podle něj ve výsledku dobře. Zasazoval by se taky o svobodu slova, která je podle něj v Česku nedostatečná. Kdyby si podle něj mohl každý říkat, co chce, neexistovaly by v Česku rasistické demonstrace. Proč spolupracuje s pravicovým radikálem Adamem B. Bartošem? Vzal by si ho s sebou jako poradce na Hrad? A co rozhodne o předčasných parlamentních volbách? Podívejte se na rozhovor. Všechna interview Pavla Štrunce najdete najdete TADY.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud

Režisér Marhoul: Jsem na černé listině. Klus to za Babiše strašně schytal, lidi jsou pokrytci

Se znepokojivou zprávou o stavu české kinematografie přichází režisér, producent a jedna z legend pražského divadla Sklep Václav Marhoul. V rozhovoru s Pavlem Štruncem tvrdí, že kvalita na stříbrném plátně se u nás už nějakých 15 let vůbec nenosí. A lidi, kteří by ji ocenili, prostě přestali chodit do kina. Se svým novým filmem Nabarvené ptáče tak Marhoul jde proti proudu. Očekává, že v Česku se na něj davy nepohrnou, o divácký úspěch se tak pokusí v zahraničí. S pomocí zahraničních hvězd, které si mnohdy nedovolí ani násobně dražší hollywoodská produkce. Režisér dále mluví o svém vztahu k současným českým politickým špičkám, a vysvětluje, proč by nikdy nevzal peníze od předsedy vlády Andreje Babiše a vyznamenání od prezidenta Miloše Zeman. V čem se hlava státu chová zrádně? Proč bude Nabarvené ptáče výjimečným filmovým zážitkem? O čem si dodnes píše s Harveym Keitelem? A v čem nám Američani můžou závidět? Podívejte se na rozhovor. KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ si můžete přehrát další interview Pavla Štrunce.

Link

Link

Link