Zeman o Češích říkal, že jsou debilové, nepochybuji o ovlivňování voleb, říká Drahoš | info.cz

Články odjinud

Zeman o Češích říkal, že jsou debilové, nepochybuji o ovlivňování voleb, říká Drahoš

Jiří Drahoš odmítá, že by svými výroky o možném ovlivnění lednových voleb zahraničními tajnými službami, šířil poplašnou zprávu. Právě to na víkendovém sněmu naznačil prezident Miloš Zeman. Drahoš, který je podle průzkumů Zemanovým nejvážnějším soupeřem, o zásahu zvenku dál nepochybuje. Zemanova slova o tom, že  urazil české voliče, důrazně odmítá a připomíná jeho dřívější výroky. Podívejte se na ukázku rozhovoru. Za jakých podmínek by jmenoval vládu s důvěrou SPD a komunistů? Co mu vadí na tuzemském provedení inkluze? Celý rozhovor s Jiřím Drahošem najdete níže. 

Vládu s podporou SPD a komunistů bych jmenoval, říká prezidentský kandidát Drahoš autor: INFO.CZ

Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte pořad Štrunc! také na facebooku.

Profily prezidentských kandidátů si můžete prohlédnout zde.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud