Babiš je okouzlující, názory mění dvakrát denně a stejně mu rostou preference, říká Best | info.cz

Články odjinud

Babiš je okouzlující, názory mění dvakrát denně a stejně mu rostou preference, říká Best

Fenomén české politiky, král průzkumů. Andrej Babiš je na vrcholu popularity a analytici mu předpovídají vítězství ve sněmovních volbách. Co stojí za jeho úspěchem u voličů a jak je možné, že mu neuškodily kauzy typu dluhopisy nebo Čapí hnízdo? Nejen o Babišovi mluvil v rozhovoru s Pavlem Štruncem americký novinář působící v Česku Erik Best.

Kolem 30 % pro hnutí ANO a dobré vyhlídky na premiérský post. Babiš po tříletém působení ve vládě neztratil politický dech, spíš naopak. Podle Besta mu kromě brilantního PR pomáhá hlavně to, jaký je.

„Já myslím, že to je kouzlo osobnosti a že s tím nepočítal ani samotný Babiš. On do politiky původně vůbec nechtěl jít,“ tvrdí novinář. Best v rozhovoru mluví také o šancích ČSSD ve sněmovních volbách nebo možnosti odvolání Donalda Trumpa.

Vše o sněmovních volbách si můžete přečíst zde.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud