Babiš: Migraci odmítám stejně jako Okamura, voliči komunistů nejsou méněcenní | info.cz

Články odjinud

Babiš: Migraci odmítám stejně jako Okamura, voliči komunistů nejsou méněcenní

Favorit sněmovních voleb Andrej Babiš řeší vážný problém. Přibývá stran, které říkají, že s ním do koalice v žádném případě nepůjdou. O to víc proto přibývá spekulací, podle kterých by si hnutí ANO mohlo plácnout s KSČM a Svobodou a přímou demokracií Tomia Okamury. S oběma subjekty ale Babiš spolupráci ve formě koalice odmítá. V rozhovoru s Pavlem Štruncem ovšem nevyloučil vládnutí za jejich tiché podpory. Dokázal by s nimi najít společná témata? Podívejte se na část rozhovoru. Je autorka série kritických reportáží mj. z drůbežáren Vodňanského kuřete lhářka? Proč Babiš nechce potvrdit ani vyvrátit zprávu o svém obvinění v kauze Čapí hnízdo? A vyhnul se šéf ANO velké předvolební debatě na České televizi? Celý rozhovor s Andrejem Babišem najdete níže.

Babiš: Nesnesitelná práce v mých drůbežárnách je nesmysl autor: INFO.cz

Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte pořad Štrunc! také na facebooku.

Vše o sněmovních volbách si můžete přečíst zde.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud