Babiš se veze na chybách, které udělal Havel. Musíme udržet staré pořádky, říká Bohumil Doležal | info.cz

Články odjinud

Babiš se veze na chybách, které udělal Havel. Musíme udržet staré pořádky, říká Bohumil Doležal

Andrej Babiš jako pokračovatel Václava Havla? Tak jednoduché to podle publicisty Bohumila Doležala není, jistou podobu ale v jejich politickém stylu spatřuje. Havel dle názoru Doležala razil „nepolitickou“ politiku, tedy zájem o věci veřejné bez mantinelů na pravolevém spektru. A Doležal tvrdí, že ve stejném duchu vystoupal na výsluní právě miliardář a šéf hnutí ANO Babiš. Máme kvůli Havlovi málo pevnou demokracii? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Na co politické strany v kampani kladou malý důraz? Hrozí pád polistopadových hodnot? A v čem si je Václav Havel podobný s Milošem Zemanem? Celý rozhovor s Bohumilem Doležalem najdete TADY. Všechna interview Pavla Štrunce můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud